Archyvas Tinklalapio naujienos Karjera Kontaktai
Grižti i pagrindini puslapi
Paieška:
Eng Rus
   
KOMPLEKSINIAI SPRENDIMAI IŠ VIENŲ RANKŲ!


UAB „Penki kontinentai“ – viena stambiausių ir seniausių Lietuvos informacinių technologijų bendrovių, įkurta 1992 m., turinti ilgametę informacinių technologijų intelektinės programinės įrangos kūrimo patirtį.

Bendrovės įmonių grupę sudaro pagrindinė įmonė UAB „Penki kontinentai“, UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“, interneto dizaino įmonė „Lietaus dizainas“ bei šviesolaidinio interneto paslaugas Šeškinės, Fabijoniškių, Justiniškių, Viršuliškių, Pašilaičių, Pilaitės, Karoliniškių, Lazdynų, Antakalnio, Žirmūnų, Baltupių mikrorajonuose Vilniuje teikianti UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“.


Vizija – sukurti darniai veikiančią informacinę visuomenę naudojat naujausias telekomunikacines technologijas.


Misija – nuolatos kurti kompleksinius informacinių technologijų sprendimus, kurie padėtų mūsų klientams įgyvendinti užsibrėžtus tikslus.


Moto – Jūsų norai – mūsų sprendimai!


Bendrovės tikslas

Mūsų ir mūsų klientų tikslas – sukurti materialinę vertę, naudojant el. sprendimus, bankinių technologijų sprendimus ir komunikacines technologijas. Panaudodami moderniausias technologijas siekiame suartinti mūsų klientus ir vartotojus.
Mūsų užduotis – parodyti klientams, kaip jie gali išgauti papildomą pelną, geriau kontroliuoti savo verslą, pagerinti savo verslo rinkodarą ir komunikaciją, taikydami elektroninius sprendimus.

Bendrovės prioritetas

Įvertinti galimybes ir sukurti sprendimus, kurie leistų mūsų klientams pasiekti aukštai užsibrėžtų tikslų.

Pagrindinė kryptis, kuria mes einame – dalyvavimas pasauliniuose technologijų raidos procesuose ir įvairiapusių el. sprendimų plėtra.


Bendrovės veiklos kryptys


 • specializuotos bankinės įrangos tiekimas, įdiegimas, integracija ir jai skirtos taikomosios programinės įrangos kūrimas;
 • konsultacijos bankinės įrangos klausimais ir mokymai;
 • įvairiapusės informacijos apsaugos priemonių platinimas, įdiegimas;
 • kompiuterinių tinklų (taip pat bevielių ir optinio kabelio, pvz., „Skynet“) projektavimas bei įrengimas;
 • įvairios interneto ryšio paslaugos;
 • interneto tinklapių dizaino ir rinkodaros strategijos kūrimas;
 • el. komercijos sistemų ir informacinių interneto sistemų kūrimas;
 • prekyba žymių užsienio įmonių kompiuterine, telekomunikacine ir programine įranga;
 • įvairių sričių ir lygių kompiuteriniai mokymo kursai;
 • prekyba specialiąja kompiuterine, mokomąja ir grožine literatūra;
 • interneto kavinių, informacinių centrų, konferencijų paslaugos.


  Bendrovės partneriai

  Firma bendradarbiauja su žymiausiais bankinės bei kompiuterinės tinklo įrangos tiekėjais: „Diebold Nixdorf“, „Gemalto“, „Bull“, „Aladdin“, „Cisco Systems“, „Unisys“, „Ingenico“, „Motorola“, „Microsoft“, ir kt.

  Bendrovės klientai

  Bendrovės klientai – didžiausi Lietuvos ir Rytų Europos šalių bankai, Lietuvos valstybės ir privačios įmonės.

  Tarptautinis pripažinimas

  Jau ne vienerius metus iš eilės „Diebold Nixdorf“ apdovanoja bendrovę „Top Seller“ prizu, kuriuo pripažįstama, kad bendrovė yra geriausias bankinės įrangos produktų platintojas ir jai pritaikytų programų bei sprendimų kūrėjas.

  Bendrovė turi „Microsoft“ produktų taikymo ir platinimo statusą (Microsoft Certified Solution Provider) ir auksinio „Microsoft“ el. komercijos partnerio statusą (Microsoft Gold Certified Partner Program For E-Commerce Solutions), pripažįstantį bendrovės patirtį ir gabumus kurti el. komercijos sistemas.

  UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ yra Tarptautinės bankomatų pramonės asociacijos (ATM Industry Association) valdybos narė ir „VISA CEMEA“ partnerė, įgyvendinant kortelių keitimo mikroprocesorinėmis procesą.

  „Penki kontinentai“ aktyviai reprezentuoja Lietuvos valstybę vietinėse ir tarptautinėse parodose, forumuose ir seminaruose, kur atstovauja Lietuvos informacinių technologijų verslui, pristato autorinius bendrovės sukurtus produktus. Ne vienas bendrovės interneto projektas buvo įvertintas ne tik Lietuvoje, bet ir užjūryje.

  Bendrovės atstovai lydi LR prezidentą kelionėse į Europos šalis, kuriose susitinka su bankų atstovais, supažindina juos su naujausia bankine įranga; pristato interneto projektus, padedančius šalims bendradarbiauti.

  Labdaringa veikla

  Bendrovė remia Vilniaus vaikų globos namus, neįgaliųjų draugijas, ugdymo įstaigas, Lietuvos šachmatų federaciją, Žydų kultūros centrą, etc. Labdaros ir paramos fondams skiriama mokomosios bei grožinės literatūros, kompiuterinės technikos.

  Bendrovė finansiškai ir technologiškai prisideda prie atskirų jaunimo renginių, Lietuvos aukštųjų mokyklų rengiamų karjeros dienų bei mokslinių konferencijų.

  Optinio kabelio tinkas „Skynet“ nemokamai prijungtas prie Šeškinės poliklinikos, dviejų Šeškinės mikrorajono vidurinių mokyklų, vaikų lopšelio-darželio „Gandriukas“ Fabijoniškėse, III-osios statybininkų mokyklos, Šeškinės, Fabijoniškių seniūnijų, 6-ojo policijos komisariato bei jam priklausančių nuovadų siekiant paremti technologijų plėtrą Lietuvoje, nuotolinio mokymosi, nuotolinės medicinos galimybes.

  Daugiau apie bendrovių grupės labdarą ir paramą >>>


    atgal

 •    
  Apie bendrovę
   


  Įmonių grupės struktūra  Antrinės įmonės užsienyje
  Įmonių grupė  Finansiniai rodikliai  Tvari veikla         
           
     
             
  © Penki Kontinentai 1996-2018. Visos teisės saugomos
  WebMaster