Archyvas Tinklalapio naujienos Karjera Kontaktai
Grižti i pagrindini puslapi
Paieška:
Eng Rus
   
MES SUJUNGIAME KONTINENTUS!

1992 m. įsteigta įmonių grupė „Penki kontinentai“ – viena pažangiausių tarptautinių korporacijų, dirbančių bankinių technologijų, inovatyvių mokėjimo sprendimų, šviesolaidinio interneto, IPTV, intelektinio būsto srityse.

Mūsų kurtus specializuotus programinius ir technologinius sprendimus naudoja tarptautiniai bankai, finansų institucijos, mažmeninės prekybos ir verslo įmonės. „Penki kontinentai“ yra daugelio informacinių technologijų inovacijų kūrėja Lietuvoje.

Mūsų išskirtinumas – ne tik pažangiausi ir patikimi techniniai programiniai sprendimai, bet ir individualūs pasiūlymai, atitinkantys klientų verslo strategijos vizijas.
Mūsų stiprybė – visos paslaugos iš vienų rankų.
Mūsų tikslas – profesionalūs IT sprendimai, tenkinantys klientų lūkesčius.
Mūsų vertybės – pasitikėjimas, inovacijos, socialinė atsakomybė.Įmonių grupę sudaro 21 įmonė iš kurių pagrindinės: UAB „Penki kontinentai“, UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“(BS/2), UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“(tiesia šviesolaidinį tinklą „Penki“), „ASHBURN International“, Skaitmeninio sertifikavimo centras

Mūsų veiklos kryptys

 • specializuotos bankinės įrangos tiekimas, įdiegimas, integracija ir jai skirtos taikomosios programinės įrangos kūrimas (BS/2);
 • konsultacijos bankinės įrangos klausimais ir mokymai (BS/2);
 • el.kortelių skaitytuvų progframinės įrangos ir lojalumo programų kūrimas (ASHBURN International);
 • šviesolaidinio interneto ir IPTV paslaugos (PENKI);
 • debesų kompiuterijos paslaugos (PENKI);
 • užsakomosios IT paslaugos (PENKI);
 • išmaniųjų namų sprendimai.

  Mūsų partneriai

  Bendradarbiaujame su žymiausiais bankinės bei kompiuterinės tinklo įrangos tiekėjais: „Diebold Nixdorf“, „Gemalto“, „Bull“, „Cisco Systems“, „Unisys“, „Ingenico“, „Motorola“, „Microsoft“, ir kt.

  Mūsų klientai

  Bendrovės klientai – didžiausi Lietuvos ir Rytų Europos šalių bankai, Lietuvos valstybės ir privačios įmonės.

  Tarptautinis pripažinimas

  Jau ne vienerius metus iš eilės „Diebold Nixdorf“ apdovanoja bendrovę „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ prizu „Top Seller“, kuriuo pripažįstama, kad bendrovė yra geriausia bankinės įrangos produktų platintoja ir jai pritaikytų programų bei sprendimų kūrėja.

  Bendrovė turi „Microsoft“ produktų taikymo ir platinimo statusą (Microsoft Certified Solution Provider) ir auksinio „Microsoft“ el. komercijos partnerio statusą (Microsoft Gold Certified Partner Program For E-Commerce Solutions), pripažįstantį bendrovės patirtį ir gabumus kurti el. komercijos sistemas.

  „Penki kontinentai“ aktyviai reprezentuoja Lietuvos valstybę vietinėse ir tarptautinėse parodose, forumuose ir seminaruose, kur atstovauja Lietuvos informacinių technologijų verslui, pristato autorinius bendrovės sukurtus produktus. Ne vienas bendrovės interneto projektas buvo įvertintas ne tik Lietuvoje, bet ir užjūryje.

    atgal

 •    
  Apie bendrovę
   


  Įmonių grupės struktūra  Antrinės įmonės užsienyje
  Įmonių grupė  Finansiniai rodikliai  Tvari veikla  Privatumo politika         
           
     
             
  Ā© Penki Kontinentai 1996-2019. Visos teisės saugomos
  WebMaster