Romas Rimgaila

„Kiekvienas asmeninis pasiekimas yra visos tavo komandos pasiekimas.“

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ direktorius

Romas Rimgaila yra UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) direktorius. Jo veiklos sritys – biudžeto planavimas, personalo valdymas bei verslo strategijų kūrimas, siekiant užtikrinti įmonės pelną ir verslo matomumą.

Prie „Penkių kontinentų“ įmonių grupės Romas prisijungė 2016 metais. Pagrindinės PKKC veiklos sritys – šviesolaidinio interneto tinklo ir išmaniosios TV plėtra bei profesionalios užsakomosios IT paslaugos. Romo komanda taip pat atlieka gyvybiškai svarbią užduotį: palaiko visos įmonių grupės vidinę IT infrastruktūrą. PKKC darbuotojų dėka daugiau nei 400 profesionalų geba nepertraukiamai teikti įvairių sričių paslaugas visame pasaulyje.

PKKC vadovas nuo ankstyvos vaikystės domėjosi technologijomis, o baigęs Kauno politechnikos institutą pradėjo eiti radijo inžinieriaus pareigas. Įgimtas smalsumas Romui padėjo išsiugdyti holistinį požiūrį sprendžiant įvairias problemas, o daugiau nei 30 metų telekomunikacijų ir valdymo patirties padeda sėkmingai vadovauti įmonei ir skatinti jos plėtrą. Jam, kaip vadovui, ypač svarbu perduoti savo įgytą patirtį ir rodyti kelią savo pavyzdžiu. Romo teigimu, tapti atsidavusiu darbui specialistu jam padėjo tai, kad jis turėjo tinkamą darbo ir gero vadovavimo pavyzdį, tad to paties linki ir savo komandos nariams.

Veikla

Romo Rimgailos pasiūlytos iniciatyvos netrukus davė vaisių. Jis sumažino PKKC departamentų skaičių ir pakeitė vidinės komunikacijos tvarką – tai reikšmingai supaprastino darbo eigą.

Romo vadovaujama bendrovė pasiekė ambicingą tikslą – suteikti sparčiausią Lietuvoje, net 10 Gb/s greičio, internetą.

Požiūris į vadovavimą

Anot PKKC vadovo, pagrindinė jo užduotis – sukurti stabilią ir produktyvią įmonės struktūrą, kuri įvairių sričių specialistams leistų dirbti tai, kas jiems geriausiai sekasi. Gera kokybė užtikrinama dirbant aplinkoje, kurioje skatinamos iniciatyvos ir visi vieningai siekia bendro tikslo.Abipusė pagarba komandoje, anot Romo, ypač svarbi. Jei turi mėgstamą darbą – jo nereikia dirbti, – sako jis.