Apie įmonių grupę

UAB „Penki kontinentai“

UAB „Penki kontinentai“ – tai pirminė „Penkių kontinentų“ įmonių grupės bendrovė, valdanti visų antrinių įmonių akcijas, administruojanti jų veiklą bei planuojanti investicijas. Įmonių grupės interesams ir veiklai prižiūrėti bendrovė kuria bendrą visos įmonių grupės strategiją, formuluoja strateginius tikslus, veiklos politiką ir reguliuoja jos ryšį su vidine bei išorine aplinka.

UAB „Penki kontinentai“, įkurta 1992 m. sausio 10 d., šiuo metu išaugusi į didelę įmonių grupę, veikiančią ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse.

UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2)

BS/2 jau 30 metų kuria inovatyvius programinius sprendimus ir platina bankinę bei mažmeninės prekybos įrangą. Bendrovė teikia sistemų integracijos ir techninės priežiūros paslaugas, organizuoja mokymus specialistams. BS/2 sukurti sprendimai bei paslaugos prieinami ir pripažinti pasaulinėje rinkoje, o produktai platinami 80-yje šalių.

Bendrovė sukūrė ir nuolat tobulina programinių produktų šeimą „.iQ“. Tai finansų sektoriui skirti verslo procesų stebėsenos ir valdymo sprendimai. Vienas iš šios šeimos produktų – apsaugos sistema „ATMeye.iQ“ – užtikrina beveik 80 tūkst. savitarnos įrenginių saugumą visame pasaulyje.

Nuo 2011 metų BS/2 taiko tarptautinį informacinių technologijų reglamentą ITIL V3 (angl. Information Technology Infrastructure Library). Įmonė kasmet pasitvirtina informacijos saugos valdymo  ISO-20000 ir ISO-27001 sertifikatus. BS/2 yra tarptautinės nevalstybinės bankomatų saugumo asociacijos ATMIA narė.

UAB „ASHBURN International“

Elektroninių kortelių skaitytuvų (EKS) ir integruotų kasos sistemų tinklų stebėjimas, valdymas bei programinių sprendimų kūrimas – pagrindinės „ASHBURN International“ veiklos sritys. Įmonė kuria, diegia ir nuolat prižiūri programines priemones, pritaikytas skirtingų gamintojų, skirtingų tipų kortelių skaitytuvams. Bendrovė teikia ir atsiskaitymo paslaugas bei užtikrina sklandų jų veikimą Baltijos šalyse ir kituose regionuose.

„ASHBURN International“ rinkai siūlo tarptautiniu mastu pripažintą modernų ir išskirtinį programinį sprendimą „TransLink.iQ“, skirtą valdyti elektroninių kortelių skaitytuvų (EKS) tinklui ir užtikrinti sėkmingam finansinių duomenų perdavimui. Jis garantuoja saugų ir operatyvų „VISA International“, „MasterCard International“, „UnionPay International“ ir kt. mokėjimo sistemų kortelėmis atliekamų operacijų apdorojimą.

Visa įmonės teikiama programinė įranga atitinka tarptautinius EVM ir PA-DSS standartus. „ASHBURN International“ kasmet pasitvirtina sertifikatą pagal aukščiausio lygio PCI DSS Level 1 kortelių duomenų saugumo reikalavimus.

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC), įkurta 1998 metais, teikia interneto paslaugas fiziniams bei juridiniams asmenims. Ši įmonė pirmoji Lietuvos gyventojams pradėjo teikti šviesolaidinio interneto „Penki“ (anksčiau vadinto „Skynet“), o vėliau ir IPTV (nuo 2006 m.) paslaugas. Ji nuolat investuoja į savo šviesolaidinio tinklo (FTTH ir FTTU) atnaujinimą bei plėtrą.

2008 m. UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ pirmoji savo vartotojams pasiūlė 100 Mb/s interneto spartą, o 2012 m. – 1 Gb/s. Galiausiai 2017 m. pirmoji Lietuvoje išbandė ir 10 Gb/s interneto spartą.

Verslui įmonė siūlo užsakomąsias IT paslaugas „Penki Verslui“. Tai visas IT paslaugų kompleksas iš vienų rankų: šviesolaidinis ir „Wi-Fi“ internetas, kompiuterinių darbo vietų priežiūra, sistemų administravimas, debesų sprendimai ir kitos klientų poreikius atitinkančios IT paslaugos.

„Penki Verslui“ paslaugų kokybę užtikrina tarptautinio informacinių technologijų paslaugų valdymo standartas ISO-20000. Kliento duomenų apsaugą garantuoja sertifikatas ISO-27001.

Bendradarbiavimas su pasaulinėmis IT lyderėmis „Microsoft“, „Linux“, „Unisys“, „Mikrotik“, „Hemmersbach“, „Cisco Systems“,  „Gemalto“, „Fortinet“, „Sophos“, „Ruckus Networks,“ „Arris“, „Dell“, investicijos į darbuotojų kompetenciją ir ilgametė patirtis – tai „Penki Verslui“ profesionalumo ir patikimumo rodiklis.

Karjera

„Penki kontinentai“ kviečia prisijungti prie dinamiško ir kūrybiško mūsų kolektyvo.

Įmonės darbuotojai skatinami reikšti savo nuomonę, siūlyti naujas idėjas, iniciatyvas. Norime, kad mūsų bendruomenės nariai būtų savo srities specialistai, todėl nuolatos organizuojame mokymus, kviečiame darbuotojus dalyvauti Lietuvos ir užsienio konferencijose, aprūpiname specializuota literatūra.

Taip pat „Penkių kontinentų“ įmonių grupė pasirūpina savo bendruomenės narių sveikata ir laisvalaikiu.

Peržiūrėti visas siūlomas darbo vietas

Partneriai

Diebold Nixdorf
Ingenico Group
Sunmi
Arris
Microsoft
IBM
HP
Unisys
CISCO
Giesecke & Devrient
Gemalto
Datalogic
Bizerba

Kontaktai

Kareivių g. 2
LT-08248, Vilnius

Susisiekite su mumis

Tel. (8~5) 266 4555
Fax. (8~5) 266 4550
El. paštas info@5ci.lt

Peržiūrėti visų įmonių kontaktus