Kirill Ovsiannikov

„Tik glaudus ir nuoseklus bendradarbiavimas gali atnešti rezultatą, kurio tikimasi“.

BS/2 gen. dir. pavaduotojas strateginių krypčių plėtrai

Kirill Ovsiannikov yra UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) generalinio direktoriaus pavaduotojas strateginių krypčių plėtrai. Jo priimami sprendimai bendrovei padeda siekti verslo tikslų ir užtikrinti plėtrą užsienio valstybėse.

Veikla

Bendrovė, kuriai atstovauja Kirill Ovsiannikov, yra didžiausia „Penkių kontinentų“ grupėje, turinti septynias antrines bendroves kitose šalyse. Kirill misija yra plėtoti strategines kryptis, padėti koordinuoti projektus, bendradarbiaujant su strateginiais klientais ir partneriais.

Prie „Penkių kontinentų“ įmonių grupės K. Ovsiannikov prisijungė 2017 metais. Startavęs kaip rinkodaros specialistas, netrukus buvo paskirtas Marketingo skyriaus vadovu, o nuo 2020 m. lapkričio – Marketingo departamento vadovu. Per šiuos metus Kirill atsiskleidė kaip atsakingas, ambicingas ir darbštus vadovas. Vesdamas svarbius įmonės projektus, jis įrodė vertas eiti generalinio direktoriaus strateginių krypčių plėtrai pareigas.

Kirill veiklos sėkmės paslaptimi galima laikyti jo gebėjimą perprasti partnerių bei klientų lūkesčius. Vadovo įsitikinimu, tik glaudus ir nuoseklus bendradarbiavimas gali atnešti  rezultatą, kurio tikimasi. Ne mažiau svarbu yra ir besąlygiškai tikėti savo parduodamu produktu, nepriekaištingai išmanyti jo funkcionalumą ir gebėti jį tinkamai reprezentuoti.

Požiūris į vadovavimą

Pasak K. Ovsiannikovo, vienas žmogus be komandos negali nieko. Tad vadovo tikslas padėti komandai susiorientuoti, nurodyti kryptį, kuria reikia judėti, norint pasiekti užsibrėžtų tikslų. Didžiausia jo, kaip vadovo, užduotis yra suvienyti ir centralizuotai nukreipti skirtingų departamentų pastangas tikslo link, pasiekti sinergijos.