Žoržas Šarafanovičius

„Komandos siekius lemia bendradarbiavimas.“

UAB „ASHBURN International“ vykdomasis direktorius

Žoržas Šarafanovičius yra „ASHBURN International“ vykdomasis direktorius, atsakingas už įmonės strateginės krypties formavimą ir komandos darbo koordinavimą. Jo tikslas – užtikrinti įmonės plėtrą ir darbuotojų profesinį bei asmeninį augimą.

Daugiau nei 25 metus dirbdamas bankininkystės sektoriuje, Žoržas didžiuojasi galimybe dalytis savo patirtimi su savo komandos nariais. Kartu jie siekia supaprastinti mokėjimų operacijas, padaryti jas labiau prieinamas ir universalias.

Ž. Šarafanovičius baigė Kauno technologijos universitetą, kur įgijo IT inžinerijos bakalauro laipsnį, tačiau pirmasis darbas pakoregavo jo darbo sritį ir išaugino aistrą finansinėms technologijoms. Vykdomasis direktorius teigia labiausiai vertinantis tai, kad ši sritis skatina žmogų siekti tikslumo ir stabilumo darbe.

Veikla

Žoržui pradėjus vadovauti „ASHBURN International“, įmonė pasiekė itin gerų rezultatų.

Vadovo įžvalgumo ir atkaklumo dėka įmonės sukurtas elektroninių kortelių skaitytuvų tinklo valdymo  sprendimas „TransLink.IQ“ tapo Baltijos šalių, Sakartvelo (Gruzijos), Azerbaidžano, Uzbekistano elektroninių atsiskaitymų infrastruktūros technologiniu pagrindu. Tikimasi artimiausiu metu jį sėkmingai diegti ir kitose šalyse.

Anot Ž. Šarafanovičiaus, tam, kad verslas būtų sėkmingas, būtina išlaikyti balansą tarp įmonės plėtros naujose rinkose ir stabilaus teikiamų paslaugų modernizavimo. Finansų srityje menkiausias klientui sukeltas nepatogumas iš karto daro neigiamą įtaką įmonės reputacijai, todėl finansinių technologijų pagrindas yra stabilumas.

Vadovas teigia, kad svarbiausias atlygis įmonei yra klientų pasitikėjimas ir patenkinti verslo partneriai. Be abejo, džiugu, kai įmonės darbas įvertinamas ir apdovanojimais – „ASHBURN International“ gavo Lietuvos pramonininkų konfederacijos konkurso „Lietuvos metų gaminys 2018“ aukso medalį už programinį sprendimą „TransLink.iQ“.

Požiūris į vadovavimą

Žoržas Šarafanovičius mano, kad jo vadovavimo stilių lėmė domėjimasis sportu nuo ankstyvos vaikystės. Jis yra tikras komandos žaidėjas – stengiasi būti prieinamas, išklauso ir palaiko savo darbuotojus. Žoržo kuriami darbo santykiai pagrįsti abipusiu pasitikėjimu ir pagarba. Vadovas tiki savo komanda ir visuomet atsižvelgia į savo darbuotojų interesus.